Klimatyzacja MultiSplit Wrocław

GETMON od lat instaluje systemy klimatyzacji multisplit we Wrocławiu od wielu lat. Mamy duże doświadczenie i mnóstwo zadowolonych klientów – więc możesz znaleźć idealny dla swojego biura. Dodatkowo, oferujemy bezpłatną konsultację, abyś mógł być pewien, że podejmiesz właściwą decyzję.

Potrzebujesz klimatyzacji multisplit? Zadzwoń do nas!

 

Klimatyzacja MultiSplit – jak działa?

Klimatyzatory typu multi split to rodzaj klimatyzatorów wykorzystujących wiele parowników i sprężarek do chłodzenia wielu pomieszczeń lub obszarów. Zaletą systemu multi split w porównaniu z systemem pojedynczym jest to, że pozwala on na indywidualną regulację temperatury w każdym pomieszczeniu lub obszarze. Systemy typu multi split mogą być również bardziej energooszczędne niż systemy typu single split, ponieważ wymagają one jedynie pracy sprężarki i parownika, które aktywnie chłodzą dany obszar. Ponadto systemy multi split są zazwyczaj cichsze niż systemy single split, dzięki czemu idealnie nadają się do stosowania w sypialniach lub innych cichych pomieszczeniach. Jeśli szukasz uniwersalnego i wydajnego sposobu chłodzenia domu, klimatyzator typu multi split jest doskonałym rozwiązaniem.

Kiedy klimatyzacja multi split to najlepsze rozwiązanie?

Klimatyzatory split doskonale sprawdzają się w przypadku pojedynczego pomieszczenia. Co jednak zrobić w przypadku, gdy chcemy korzystać z klimatyzacji w całym mieszkaniu lub biurze? Czy w każdym pokoju trzeba instalować osobne urządzenia? Na szczęście istnieje nieco tańsze rozwiązanie, znane jako multi split. W tym przypadku wystarczy tylko jedna jednostka zewnętrzna, do której można podłączyć kilka urządzeń wewnętrznych. Ich liczba zależy od modelu. Najczęściej pojedynczy agregat chłodzący może obsługiwać do pięciu pomieszczeń. 

Warto wiedzieć, że każdy z podłączonych w ten sposób klimatyzatorów ściennych będzie działał niezależnie od pozostałych. Istnieje możliwość indywidualnej regulacji temperatury do potrzeb osób znajdujących się w poszczególnych pokojach. Klimatyzacja multi split sprawdzi się zatem wszędzie tam, gdzie istnieje potrzeba instalacji kilku klimatyzatorów, a mniejsza liczba urządzeń zewnętrznych pozwoli zmniejszyć koszty oraz oszczędzić miejsce.

 

Sprawdź również:

Klimatyzacja Wrocław

Klimatyzacja do firmy

Klimatyzacja do biura

Klimatyzacja kanałowa

Klimatyzacja Split

Klimatyzacja przypodłogowo podsufitowa