Montaż telewizorów - Wrocław

W Getmon jesteśmy dumni z tego, że zapewniamy najwyższej jakości usługi instalacyjne dla wszystkich naszych klientów. Rozumiemy, że nie każdy jest zaznajomiony z procesem instalacji, dlatego nasz zespół ekspertów jest do dyspozycji, aby zapewnić bezproblemową obsługę. Oferujemy szeroki wybór opcji dostosowanych do każdego budżetu i ściśle współpracujemy z naszymi klientami, aby zapewnić ich pełne zadowolenie z produktu końcowego.

Szukasz montażu telewizorów we Wrocławiu? Zadzwoń do nas!

 

Montaż telewizorów Wrocław i okolice

Świadczymy kompleksowe usługi z zakresu montażu telewizorów plazmowych, LED, LCD we Wrocławiu i okolicznych miejscowościach. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu możemy zapewnić najwyższą jakość, profesjonalizm i terminowość w realizacji zamówień. Dysponujemy praktycznym, wysokiej klasy sprzętem oraz narzędziami pozwalającymi na sprawne wykonanie każdego zlecenia.

Zapewniamy konkurencyjne, korzystne ceny i szybką realizację zleceń. Służymy poradą w zakresie doboru odpowiednich akcesoriów. Wszystkie usługi obejmujemy gwarancją. Naszą ofertę kierujemy do Klientów prywatnych oraz przedsiębiorstw. Wykonujemy montaż telewizorów w domach, mieszkaniach, a także obiektach użytkowych, szkołach, przedszkolach, jak też innych budynkach.

Kompleksowy montaż telewizora

Zapewniamy bezpieczne i stabilne zamocowanie sprzętu oraz odpowiednie przygotowanie go do codziennej eksploatacji. Oferujemy pełen proces instalacji, obejmujący montaż telewizora, profesjonalne strojenie kanałów, konfigurację modelu, a także krótki test sprawdzający prawidłowe funkcjonowania urządzenia.

Wykonujemy montaż sprzętu na dowolnego rodzaju ścianie: betonowej, ceglanej bądź gipsowo-kartonowej. Mocujemy urządzenia, korzystając z uchwytów lub kołków dostarczonych przez Klienta, jak również wybranych przez nas. Do realizacji prac stosujemy sprawdzone, solidne akcesoria, w tym zwłaszcza specjalne kołki gwarantujące trwałe  przytwierdzenie modelu do pionowej powierzchni. Dobieramy je zawsze indywidualnie do wagi i rozmiaru telewizora. To daje pewność bezpieczeństwa wykonanej pracy. Wykonujemy montaż telewizorów na uchwytach ściennych z pełną regulacją, bez regulacji albo z regulacją poziomą bądź pionową. Na życzenie Klienta możemy zrealizować też nietypowe zlecenia, np. instalację uchwytów sufitowych.

Dbamy o estetykę wykonanych zadań, dlatego proponujemy skuteczne maskowanie przewodów zasilających i wizyjnych. Dzięki temu odbiór obrazu w TV nie zostanie zakłócony przez splątane kable, zbierające dodatkowo kurz.

Na co zwrócić uwagę podczas montażu telewizora?

Profesjonalnie zamontowany na ścianie telewizor to gwarancja komfortowego oglądania ulubionych programów i filmów. Aby jednak móc w pełni cieszyć się z tej możliwości, należy zwrócić uwagę na kilka elementów.

Przede wszystkim bardzo ważny jest rodzaj uchwytu montażowego. Powinien on być dostosowany do wagi i rozmiaru telewizora, dlatego przed zakupem elementu należy starannie zmierzyć przekątną ekranu. Nie zaleca się montowania ciężkiego urządzenia na mało stabilnej ścianie, jednak w przypadku braku innego rozwiązania, warto zakupić uchwyt na minimum 6 śrub.